A A A

Kolejnymi urządzeniami w „stajni” Derm-Center są:

LASER Nd:YAG 1064/532nm  oraz LASER ELIGHT

LASER Nd:YAG 1064/532nm

Kompaktowy system lasera Nd:YAG 1064/532nm został opracowany do szerokiej gamy zabiegów usuwania naczynek na całym ciele, a w szczególności na twarzy.

  • Wiązka 532 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian barwnikowych, zmian skórnych, trądziku.
  • Wiązka 1064 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych (0,5-1,5 mm średnicy). 

Niska absorpcja fali Nd:YAG przez skórę pozwala prowadzić zabiegi przy różnych fototypach skóry i  zapewnia komfort i bezpieczeństwo . Dodatkową zaletą jest niewielkie wytwarzanie ciepła na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę intensywnego chłodzenia. 

Urządzenie posiada certyfikat FDA (Federal Drug Agency w USA), oraz certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane w Europie, klasyfikujący urządzenie w klasie medycznej IIb co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.

LASER ELIGHT

Urządzenie łączący w sobie zaawansowany system IPL z jednoczesnym wspomaganiem za pomocą RF-radio frequency. Dodatkowo posiada głowicę SHR przeznaczoną do sprawnej depilacji owłosienia zwłaszcza na większych powierzchniach ciała np. nogi.

Wybierając jedną z dwóch rodzajów głowic mamy możliwość leczenia RUMIENIA NACZYNIOWEGO, PRZEBARWIEŃ, FOTOODMŁADZANIA, EPILACJI-USUWANIE OWŁOSIENIA

W Derm-Center przy zastosowaniu LASERA Nd:YAG oraz LASERA ELIGHT jest możliwość KOMPLEKSOWEGO leczenia RUMIENIA NACZYNIOWEGO (który jest tak mocno zaznaczony w TRĄDZIKU RÓŻOWATYM) oraz POSZERZONYCH NACZYNEK na twarzy czy innej części ciała.

NdYAGipl

PONIŻSZE ZDJĘCIA POCHODZĄ Z DOKUMENTACJI FOTOGRAFICZNEJ PO ZABIEGU Z UŻYCIEM JEDYNIE LASERA NdYAG

naczynia 1

naczynia 2

naczynia 3

  naczynia 4 naczynia 5

 cennik leczenia rumienia